22 травня 2018RSS, iTunes Сортувати за датою рейтингом

Александр Тимошенко: Юлю могли отравить где угодно…

Общество продолжают будоражить слухи о крысином яде и таинственных синяках на теле Юлии Владимировны. В чем причина конфликта сторон, чего хочет сама Тимошенко, какова вероятность нахождения компромисса и достоверность версии о крысином яде, рассказал муж Юлии Владимировны Александр Тимошенко.

Інтерв‘ю. 2011-09-05 12:09:00. Андре САВАЖ Рейтинг — 3


Митець – це «воно». Чоловік він, чи жінка…

Інтерв’ю з Людмилою Дядченко – поетом, членом Асоціації українських письменників.

Інтерв‘ю. 2012-07-17 12:54:00. Наталія ПАСІЧНИК Рейтинг — 2

Жан-П’єр Мін: "Близько 15% міжнародної допомоги у світі витрачається на хабарі"

Корупція, як показує моніторинг Transparency International, – це міжнародна і світова проблема. Від неї страждають як країни третього світу, так і найрозвинутіші держави. Про успішний світовий досвід і про те, що треба зробити в Україні для протидії корупції, розповів на зустрічі в університеті «Крок» президент швейцарського відділення Transparency International Жан-П’єр Мін.

Інтерв‘ю. 2012-03-20 19:58:00. Ірина САЛІЙ Рейтинг — 1

Богдан Гаврилишин: Ситуація в Україні доходить до дуже поганої, а це свого роду каталізатор

Час у 85-річного Богдана Гаврилишина розписаний буквально по хвилинах: постійні зустрічі, презентації, поїздки… Втім, для інтерв’ю він виділив часу більше, ніж було заплановано. З Богданом Гаврилишиним хочеться спілкуватися, його хочеться слухати. Сам він каже, що для нього зараз дуже важливо спілкуватися з молодими людьми, бо тільки у них бачить надію на краще життя в Україні. Це для нього важливіше, ніж зустрічатися з політиками, навіть попри те, що Богдан Гаврилишин свого часу був радником кількох президентів, прем’єрів і голів парламенту. Але на нинішнє покоління політиків він уже давно не сподівається.

Інтерв‘ю. 2012-02-21 16:46:00. Уляна ЛИБА Рейтинг — 4

Леся ОРОБЕЦЬ: «Я не заздрю тим, хто розізлить наш народ»

Ті, хто нашіптують Президенту, що опозиція нібито зброю скуповує, забувають, що в кожній порядній хаті є ще вила. Абсолютно легальна зброя. Не можна так довго злити народ.

Інтерв‘ю. 2011-11-28 16:55:00. Олексій КРИВОШЕЄВ Рейтинг — 8

Олексій Кособуцький: Ми забули, що функція опозиції — контроль за діями влади

Олексій Кособуцький прийшов у політику шість років тому як депутат Костопільської райради. Згодом — радник голови Рівненської облдержадміністрації часів Віктора Матчука (2007-20010 рр.). Потім помічник народного депутата Матчука. На минулих виборах став депутатом Рівненської облради, головою фракції "Наша Україна". Вважалось, що особливого впливу Кособуцький не матиме. Однак у новій обласній раді він зайняв посаду голови постійної бюджетної комісії і, можна сказати, тримає на контролі казну всієї Рівненщини.

Інтерв‘ю. 2011-11-24 12:43:00. Олексій КРИВОШЕЄВ Рейтинг — 8

Другая Тимошенко

«Газовая принцесса», железная леди Ю, экс-премьер Украины, женщина-политик, наконец, в простонародье — Юлия Владимировна. Как только Тимошенко не называли… Но какая она в домашней обстановке, в кругу семьи? Такой же боец с сильным характером, как и на политическом поле, или же другая — незнакомая для многих украинцев Юлия? Выяснить этот вопрос помог человек из близкого окружения Тимошенко — племянница Александра…

Інтерв‘ю. 2011-09-26 15:51:00. Анна ЧЕХ Рейтинг — 13

Митрополит УПЦ КП Євсевій: Для об’єднання церков не вистачає розуму і бажання

З митрополитом Рівненським і Острозьким Української православної церкви Київського патріархату Євсевієм я познайомився кілька років тому. Знайомство відбулося в резиденції митрополита біля Свято-Покровського кафедрального собору в Рівному. Зізнаюсь, я майже не розуміюся на церковних звичаях і обрядах. Заходячи, інші гості просили в патріарха благословення й цілували руку. Я не знав, як правильно це зробити, тому автоматично потиснув митрополиту правицю. Прощалися гості теж як заведено. Коли ж підійшов я, Євсевій посміхнувся і просто потис мені руку.

Інтерв‘ю. 2011-09-07 12:32:00. Олексій КРИВОШЕЄВ Рейтинг — 8

Олег ТЯГНИБОК: Більшість в наметовому містечку Тимошенко — це проплачені прапороносці

Про те, яка роль «Свободи» у Комітеті опору диктатурі, про перспективи та причини провалу наметового містечка Тимошенко, а також про нові стратегії протидії владі розповів лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Інтерв‘ю. 2011-09-02 11:10:00. Андре САВАЖ Рейтинг — 3

Іван ДЗЮБА: Самий факт незалежності України — це величезний здобуток. Хоч не всі, так би мовити, змирилися з цим

Івана Дзюбу називають сумлінням нації, на що він відповідає, що спочатку потрібно бути власним сумлінням. Він написав десятки праць, а прославив його твір далекого 1965 р. У викривальному есе публіцист доводив, що компартія свідомо нищить все українське, силоміць русифікуючи населення. Іван Михайлович досі переймається долею країни та не боїться вголос аналізувати ситуацію. Напередодні Дня Незалежності академік і Герой України, публіцист Іван Дзюба поділився своїм баченням того, якою є його батьківщина.

Інтерв‘ю. 2011-08-23 15:09:00. Світлана ФЛІКЯН Рейтинг — 2

Copyright © NOVA UKRAINA.ORG
All rights reserved.

Управління впровадженням — ІТР ©2011