22 травня 20182

Рівненщина: Екс-охоронця Джохара Дудаєва, якого затримали даїшники, вже відпустили

2014-01-22 00:38:00. Регіони

Як повідомлялось раніше, на міжнародній трасі Київ-Чоп, біля Корця працівники ДАІ зупинили мікроавтобус, у якому їхав в.о. голови політради УНА Олександр Музичко (відомий, як Саша Білий).

За словами Олександра Музичко, до автобусу заскочили з десяток невідомих особ, які шукали саме його. Про це чоловік розповів у телефонній розмові із журналістом сайту "ВСЕ".

- Я сьогодні їхав у рейсовій маршрутці Луцьк-Рівне. Хлопці на посту заскочили у машину. Може, до десятка людей. Почали кричати: "Хто тут Музичко Олександр?" Усі мовчать. Один із них зі словами "Оце він" почав викручувати мені руки. Люди почали знімати це на відео. Сказали, що я арештований і їдемо у міськвідділ міліції у Рівне.

Я запитав хто він, але той не представився. Один сказав - Руденко. Сказали, щоб він показав посвідчення, однак він цього не зробив.

Приїхав якийсь замначальника УБОЗу. Бордюк чи Буденко (в УБОЗ УМВС України в Рівненській області є заступник начальника Віталій Бортнюк). Один сказав, що мене підозрюють у вбивстві людини. інший - у викраденні, - розповідає в.о. голови Політради УНА Олександр Музичко. - Я сказав, що за таких умов у них має буди повістка і вони мають мені її показати. Він сказав, що я не арештований, а свідок. Сказали їхати у Рівне на Пушкіна давати покази слідчому. Я сказав, що нікуди не поїду. Я хотів повернутись у маршрутку. Начальник з УБОЗу мене не пускав. Наші хлопці запропонували мені перейти на іншу сторону дороги і їхати назад у Рівне. Начальник УБОЗу збив мене з ніг, а в півметрі від моєї голови проїхала машина. Я не знаю, чи він мене збив, щоб я не переходив дорогу, чи щоб я потрапив під машину. Грохнули б. Я не боюсь смерті, я на війні був. Але б так вбили мене і викинули, сказали б, що збила машина.

Наразі Олександр Музичко відпущений. Цю інформацію повідомив Вадим Нідельський. "З інформації, що щойно надійшла - мєнти з рівненського убозу на фольцвагені втекли з місця, не пояснивши нічого. Причиною зупинки було повідомлення про викрадення людини - зсадили лише Сашка Білого і Ярослава Гранітного.... знали вже по прізвищам, хто їде в маршрутці", - написав Вадим Нідельський у мережі Facebook.

Олександр Музичко пройшов через війни Абхазії, Грузії та Чечні. У 1994 році, під час першої чеченської війни, Музичко у Чеченській Республіці командував загоном УНА-УНСО "Вікінг", який воював у складі підрозділу польового командира Шаміля Басаєва, а також особистою охороною Джохара Дудаєва. У першій чеченській війні Олександр отримав позивний "Білий" і "Консул".

Тамара ПОПОВА, Віта РИЖУК

Copyright © NOVA UKRAINA.ORG
All rights reserved.

Управління впровадженням — ІТР ©2011