20 травня 201830

Рівненська влада обжилася бурштиновими кімнатами і супер-дорогими кріслами

2011-03-18 15:14:00. Щоб ми так жили.
Автор — Олексій КРИВОШЕЄВ

Місцева влада Рівненщини несподівано «покращила» своє життя дзеркальним ліфтом, шикарним ремонтом та дорогими меблями. Кажуть, допомогли меценати…

"Навіщо?!" — це те запитання, яке я часто ставлю собі, оцінюючи події, речі та обставини. НАВІЩО ставити знак обмеження швидкості на дорозі з ямами, замість того, щоб їх заасфальтувати? НАВІЩО вкладати мільйони у відбудову гетьманської столиці, замість того, аби відремонтувати кілька сільських шкіл? НАВІЩО дарувати сироті дорогий мобільний телефон, замість того, щоб дати перше місце роботи? Чергове НАВІЩО виникло, коли побував у будівлі Рівненської ОДА.

У будинку, де засідає влада Рівненщини, є три ліфти. Два — у центральному холі, для загального користування. І один — у холі, який знаходиться з "чорного ходу" від бічної автостоянки. Саме цей ліфт веде до приймальні губернатора.

До недавнього часу усі три ліфти були абсолютно однакові. Та й "чорний хід" мало чим відрізнявся від інших приміщень в ОДА. Той же пострадянський інтер’єр з елементами сучасних будівельних технологій. Але нещодавно все змінилось...

Якось повертаючись із чергової події, вирішив спуститися "губернаторським" ліфтом до "чорного ходу". Коли двері відчинилися – очам своїм не повірив. Переді мною виблискував новенький ліфт – весь у дзеркалах і світильниках, наче в дорогому готелі.

На цьому сюрпризи не закінчилися. На першому поверсі я вийшов у нещодавно відремонтований хол. Тепер він виглядає у кращих традиціях готельно-понтового сучасного стилю. Під стелею висить кришталева (чи схожа на кришталеву) люстра. На стінах — такі ж бра. Навколо них – викладені бурштином (чи дуже схожим на нього камінням) прямокутники приблизно метр на півтора. На підлозі — новенька плитка. Сам хол відділений від основного коридору масивними новими дверима...

На цьому «понти» місцевої влади не закінчуються. Нещодавно у залі для нарад, на місцях, де зазвичай сидить губернатор і його заступники, з’явилось три дорогих крісла, зроблених під старовину.

Наскільки поінформували знаючі люди, крісла адміністрації подарували… Припускаю, що й на ремонт холу біля "чорного ходу" не витрачались державні кошти. Все, так би мовити, силами меценатів і спонсорів. Але питання: НАВІЩО?

Можливо, замість дорогих крісел спонсори краще подарували б нові меблі для дитячого будинку? Замість ремонту в "коридорі влади" — відбудували сільський клуб, який розвалився під вагою снігу в одному з поліських сіл? Схоже, ініціатори таких оновлень в Рівненській ОДА питання НАВІЩО? собі не ставили. 

 

Фото автора 

Олексій КРИВОШЕЄВ  


Copyright © NOVA UKRAINA.ORG
All rights reserved.

Управління впровадженням — ІТР ©2011