24 березня 20182

Лесик Сам - рік від заснування

2017-10-08 06:47:00. Суспільство

Олег Турко, він же відомий на всю Україну, Лесик, лише рік тому, заснував проект “Лесик Сам”. Що саме трапилося за 365 днів, та чи є, чому пишатись?

Наразі шоу бізнес в Україні нарешті знову починає набирати оберти. Зарубіжні гурти, все ж, починають відходити на задній план, звільняючи дорогу, нашому українському мистецтву. Ще 5 років тому, переважна частина громадян могла назвати лише декілька українських гуртів, котрі закріпили за собою статус “титани шоу бізнесу”. Однак, маловідомі, або геть незнані виконавці якісної української музики залишалися у тіні не витримуючи конкуренції. 

Проте конкретно цей випадок, взагалі, є унікальним. Досягнувши значного успіху в одному гурті, через певні нюанси, герой нашої статті започаткував нову сторінку свого життя. Історія цього хлопця сповнена романтизмом  та несамовитою впевненістю у власних силах та задумах. 

Олег Турко, він же відомий на всю Україну, Лесик, лише рік тому, заснував гурт “Лесик Сам”, який своєю назвою підкреслює, що людина пішла у власне, творче плавання, не зважаючи ні на кого та ні на що. Лише за рік, було випущено 6 синглів та 5 кліпів, котрі одразу знайшли свою публіку та посіли назавжди почесне місце в душі кожного, хто зміг їх відчути у своєму серці.

“Ти і Я”, “Загадай бажання”, “Ангели світла”, “Рейс 907”, “Як болить любов” та, нарешті, “Money”! Також, можна згадати, вже дуже давній, але так сильно знаний прихильниками, “Календар”, записаний при допомозі друга, колеги, побратима Кузьми.

Адже і пісні, і кліпи, такі різні, але все одно споріднені між собою однією ідеєю, спонукають слухачів та глядачів до самовдосконалення, миру, злагоди та палкої любові.

Незабаром, шанувальників чекає пітьма концертів у всіх куточках нашої мальовничої та безкрайньої Батьківщини. Та всі ми віримо, що це лише верхівка айсбергу, лише початок у довгому, проте дуже насиченому якісною творчістю та несамовитим натхненням, шляху великого музиканта.  

 

Лесик Сам - Money (Як пахнуть гроші)

Лесик Сам - Як болить любов

Лесик Сам - Ти і Я

Лесик Сам - Amsterdam Рейс 907

Лесик Сам - Загадай бажання

Лесик Сам - Ангели світла

Лесик Сам - Календар (за підтримки Кузьми)

Автор: SASHKO

Copyright © NOVA UKRAINA.ORG
All rights reserved.

Управління впровадженням — ІТР ©2011