22 травня 201876

Медіашкола-4

2015-05-15 18:30:00. Анонс

Тобі подобається робота журналіста чи фахівця з піару? Бажаєш, щоб твоя творчість ставала предметом зацікавленості тисяч людей? Хочеш зрозуміти тонкощі важкої, але надзвичайно цікавої праці журналіста / піарщика? Тоді Медіашкола-4 саме для тебе!

Не упусти свій шанс дізнатись від професіоналів медіасфери про те, чого не розкажуть на парах журналістики/піару - заповнюй анкету для участі в конкурсному відборі!

Заняття починаються вже 15 травня (з 18.30 до 21.30). Вартість навчання становить 500 гривень за весь курс, для студентів – 350 гривень.

Навчання проводитимуть справжні знавці – практики, які працюють у сфері піару / журналістики значну частину свого життя.Якщо ти той, хто бачить себе в журналістиці або піарі (навчаєшся в цьому напрямку або навіть якщо сьогодні ти студент / програміст / музикант / офіс-менеджер тощо, але бажаєш дізнатись більше про медіасферу), то ти просто не можеш дозволити собі пропустити Медіашколу-4! Адже це неймовірний шанс навчитись улюбленій справі.

Журналістами та піарщиками не народжуються. Ними стають – в результаті кропіткої праці, наполегливого навчання і натхненних спроб змінити світ.

Щоб взяти участь в конкурсному доборі, необхідно зареєструватись тут: http://bit.ly/1QtVhju

Copyright © NOVA UKRAINA.ORG
All rights reserved.

Управління впровадженням — ІТР ©2011