24 березня 20184

Хмельниччина: Ветеранів АТО лікуватимуть апітерапією

2017-08-02 23:57:00. Суспільство

4 серпня в селищі Антоніни Красилівського району Хмельницької області стартує проект “СОЦІАЛЬНА АПІТЕРА” ДЛЯ РЕАБІЛІТАЦІЇ ВОЇНІВ АТО, який орагінізовують Український кооперативний альянс за фінансової підтримки Міністерством закордонних справ Польщі та Посольства Польщі в Україні.

Реалізація проекту проходитиме в історичній візитівці Красилівського району, оскільки саме цей населений пункт має багаторічну історію та відомі школи з землеробства, конярства, бджільництва XVIII ст. Крім того, смт Антоніни може бути гарним майданчиком для співпраці України та Польщі, оскільки візитівкою його є Палац Сангушків — Потоцьких.

“Це перший в Україні проект на основі кооперації, який скерований на реабілітацію воїнів АТО на основі апітерапії. Ветерани АТО зможуть навчитись благородній справі – бджільництву та методиці лікування за допомогою апітерапії, яка доказала свою ефективність в лікуванні різних захворювань”, наголосив президент Українського кооперативного альянсу Зіновій Свереда.

Метою проекту «Соціальна апітерапія» є створення школи бджільництва для практичного проектування та працевлаштування екс-воїнів АТО та біженців, проходження реабілітації та соціальної адаптації, формування місцевих координаторів та тренерів у сфері бджільництва та органічного садівництва для інших представників цільових категорій проекту.

Проект зорієнтовано на постраждалих внаслідок воєнного конфлікту в Україні, внутрішньо переміщених осіб та безробітну молодь Красилівського району Хмельницької області. Заходи проекту не лише допоможуть їм пройти реабілітацію через спільну працю, але й опанувати мистецтво ведення бджільництва. Завдяки роботі на пасіці учасники проекту отримають знання з основ підприємництва, фінансів, проектного менеджменту та планування бюджету і зможуть розпочати власну справу.

Copyright © NOVA UKRAINA.ORG
All rights reserved.

Управління впровадженням — ІТР ©2011